Projektvezető

Feladatok:

  • gyengeáramú ajánlatok, kalkulációk, műszaki tartalmak, ütemezések összeállítása, értékesítési műszaki támogatás biztosítása
  • komplex gyengeáramú-, biztonságtechnikai feladatokat levezénylése
  • telepítendő rendszerek, eszközök telepítésének irányítása
  • a telepített eszközök beállításának, beüzemelésének ellenőrzése
  • szerződéskötés, műszaki átadás-átvétel lebonyolítása és dokumentálása
  • a megvalósulási, teljesítési dokumentáció elkészítése
  • a megrendelővel való kapcsolattartás, egyeztetése, felmerülő kiegészítő feladatokra való ajánlatkészítés

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki (villamosmérnök, biztonságtechnikai mérnök) végzettség
  • gyengeáramú rendszerek ismerete
  • hasonló munkakörben szerzett, munkatapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office, MS Project, AutoCAD)
  • önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • tervezői jogosultság (biztonságtechnika, tűzjelző rendszer)
  • épületfelügyeleti rendszerek ismerete
  • angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • folyamatos képzés a legújabb technológia területén
  • stabil munkahely
  • albérlet támogatás, bejárás támogatása

Jelentkezési mód:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy fizetési igény megjelölésével, fényképes önéletrajzát küldje el a e-mail címre.

Munkavégzés helye:

Szombathely és vonzáskörzete, Nyugat Magyarország